חברה המספקת שירות הובלות דירה בירושלים הופכות את יום המעבר לקל עבור תושבי ירושלים או עבור אנשים הרוצים לעבור אל עיר הקודש. סטודנטים רבים אשר רוצים להתגורר קרוב למוסדות לימודים כמו אוניברסיטת ירושלים או בצלאל, צעירים אשר רוצים ליהנות מחיי הלילה התוססים של העיר או משפחות אשר מקום עבודתם נמצא בעיר או בסמוך לה יזדקקו לשירותי ההובלות ביום שיחליטו לעבור לירושלים. כמובן גם תושבי העיר אשר רוצים להחליף דירה זקוקים גם הם לשירותי הובלה בירושלים יעילים ומהירים אשר יספקו שירות איכותי במחיר תחרותי.

הובלות דירה בירושלים, מודיעין, בית שמש והסביבה

כיום שירותי המובילים כוללים לא רק את ההעברה הפיזית של החפצים אלא עוד מגוון שירותים מקיפים אותם ישמחו להציע לכם ב- Art Moving :

  • אריזה ופריקה – אנו נגיע אל ביתכם עם ציוד אריזה איכותי ומקצועי, נארוז את החפצים ולאחר מכן נסדר את החפצים בביתכם החדש לפי בקשתכם.
  • שירותי מנוף – במידה ויש לכם ציוד בעל גודל או משקל חריג כמו פסנתר כנף או כספת תצטרכו את שירותי המנוף על מנת להכניס את הציוד לביתכם החדש.
  • שירותי אכסון – במידה ואין לכם מקום עבור כל הציוד בבית החדש או במידה ותרצו לאכסן רהיט באופן זמני עד שאחד מחבריכם ייקח אותו תוכלו לקבל מאיתנו שירותי אכסון ללא הגבלת זמן.
  • הפצה – אם אתם מפעילים שירות חלוקה קבוע נוכל לבצע עבורכם את החלוקה ברחבי הארץ בהתאם ללוח הזמנים שיוגדר.

יש לך עם מי לעשות הובלות דירה בירושלים

אם הכמות הרבה של שירותי ההובלה מבלבלת אתכם אתם יכולים להפסיק לחפש. חברת Art Moving נמצאת שנים רבות בתחום ההובלות ומציעה ללקוחותיה שירות אמין, אדיב ומקצועי תוך הקפדה על לוחות זמנים והצעת מחיר משתלמת לכל סוג הובלה. אנו מתחייבים כי תשלמו אך ורק את הסכום אשר הוסכם עליו מראש, ללא תוספות וללא הפתעות.

הובלות דירה בירושלים עם ארט מוביניג

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט
השארת הודעה מהירה