בשלב מסוים בחיים יגיע הרגע בו נרצה לעבור דירה. הסיבות יכולות להיות קשורות למקום עבודה חדש, תחילת לימודים במוסד רחוק מהבית, שינוי במצב הכלכלי או המשפחתי, הרצון בשינוי ועוד. מעבר דירה הוא פתח להזדמנויות חדשות ושינוי חיובי בחיים, שינוי אותו תרצו להתחיל ברגל ימין. אנשים רבים מסבכים את יום המעבר יתר על המידה ומנסים לבצע את הדברים בכוחות עצמם בעוד שהאפשרות הקלה נמצאת במרחק טלפון אחד מהם – טלפון אל חברת הובלות אמינה ומקצועית בשם Art Moving אשר תאפשר לכל אדם לבצע מעבר דירה נוח וקל.

עוברים דירה ? שירותי הובלה במודיעין

כל מעבר דירה כולל מספר שלבים, אך במידה ותזמינו שירותי הובלה מבחינתכם יהיה מדובר בשלב אחד בלבד : חיוג מספר הטלפון שמופיע באתר. המובילים של Art Moving ישמחו להציע לכם שירות VIP מלא הכולל :

  • שירות אריזה ופריקה – המובילים יביאו עמם ציוד אריזה עמיד, יארזו במהירות וביעילות את כל החפצים הדרושים ויפרקו אותם מן הקופסאות בבית החדש.
  • שירות פירוק והרכבת רהיטים – זהו שירות חשוב בכל הובלה משום שפעמים רבות לא ניתן להוביל את הרהיט כפי שהוא ויש צורך לפרקו קודם. לאחר הפירוק מתבצעת הרכבה של הרהיט בבית הלקוח.
  • הובלת מטבחים – יש צורך בניסיון רב בהובלת מטבחים משום שהדבר מצריך פירוק עדין אשר לא יפגע במטבח. אפילו הפגיעה הקטנה ביותר עלולה להרוס מטבח שלם.
  • שירותי מנוף – המנוף יאפשר להכניס לביתכם כל חפץ בעל גודל או משקל חריג.

Art Mooving – למעבר קל ונוח במודיעין

למעבר קל ונוח תוכלו לפנות כעת אל Art Moving, חברה בעלת ניסיון ומוניטין רב בעולם ההובלות. החברה מעסיקה את המובילים המקצועיים ביותר אשר בנוסף מעניקים גם שירות אישי לאורך כל הדרך. אנו מתחייבים לעמוד בלוח הזמנים שסוכם כמו גם בהסכם הכספי אשר הוגדר מראש, ללא תוספות וללא הפתעות.

שירותי הובלה במודיעין

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט
השארת הודעה מהירה