העולם מתחלק ל-2: אלה שיום המעבר עבורם הוא סיוט ואלה שיום המעבר בשבילם הוא סתם עוד יום רגיל. עם הקבוצה הראשונה נמנים האנשים אשר מחפשים חודש מראש קופסאות קרטון, אורזים במשך ימים את כל תכולת הבית, מבקשים מחברים שיעזרו להם להעביר את הדברים ובמילים אחרות – מנהלים פרויקט לא קטן על מנת להעביר את תכולת הדירה. אותם אנשים בסופו של דבר יצטרכו גם להזמין מובילים על מנת להעביר פריטים גדולים כמו המיטה והספות.

עם הקבוצה השניה נמנים האנשים שמבינים כי בכל מקרה עליהם לפנות אל מובילים בשלב מסוים, אז למה לא לשלם להם מעט יותר על מנת שיעשו את כל האריזה והפריקה בכוחות עצמם ?

שירות אריזה ופריקה – חברת הובלות במודיעין 

נושא האריזה והפריקה הוא בלי ספק אחד הנושאים הכי מטרידים במעבר. לא רק שהדבר דורש זמן ומאמץ רב אלא גם ישנה הסכנה כי אחת הקופסאות תיקרע בדרך והחפצים ישברו. כמו כן יתכן מצב בו אריזה לא נכונה תפגע בתכולת הקופסא או שהיא תקבל מכה בזמן הנסיעה. לכולנו יש פריטים שבירים אשר לחלקם יש גם משמעות רבה וסמלית שהיא מעבר לחץ עצמו. מתנות מחברים, זיכרונות מטיולים או כלים שעוברים במשפחה הם כולם דברים בעלי משמעות סמלית ובמידה והם ישברו – לא ניתן למצוא להם תחליף סנטימנטלי.

על מנת להיות בטוחים כי הדברים שלכם יעברו בבטחה לדירה החדשה פנו עוד היום לחברת הובלות במודיעין אל Art Moving.

Art Moving – ההובלה השקטה

בימים של לחץ וחוסר וודאות הנובעים משינוי דירה הדבר האחרון שאתם צריכים זה להילחץ ממהלך ההובלה עצמו. במידה ותפנו אל Art Moving תוכלו להיות בטוחים כי הדברים שלכם נמצאים בידיים בטוחות. המובילים שלנו יארזו את החפצים באופן מקצועי ויתייחסו אליהם כאילו היה מדובר בציוד שלהם. בנוסף נשמח להעניק לכם סיוע עם העתקת משרד, שירותי מנוף, אכסון זמני של ציוד ועוד.

חברת הובלות במודיעין ארט מוביניג

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט
השארת הודעה מהירה