כשאנחנו מדברים על הובלות פעמים רבות עולה לראש התמונה של העברת תכולה שלמה של דירה, תהליך ארוך ומסורבל בו כלולה העברתם של פריטים רבים, פירוק והרכבה של רהיטים, עשרות קופסאות ועוד. אך לעיתים כל מה שתצטרכו זה הובלות בירושלים, הובלה של פריטים בודדים אותם תרצו להוסיף לביתכם או להעביר לאדם אחר.

לרוב יהיה מדובר במכשיר חשמלי כבד כמו מכונת כביסה או מקרר, ריהוט כמו ספה או מיטה, שולחנות וציוד אחר אשר בשל גודלו ומשקלו לא ניתן להעביר בכוחות עצמנו. לא כל חברה עוסקת בהובלות קטנות בשל העלות הנמוכה לכן במידה ואתם זקוקים רק להובלה קטנה חשוב ליידע מראש את המובילים.

 

איך לעשות הובלות קטנות בירושלים

את ההובלות הקטנות כדאי לעשות עם מובילים מומחים אשר נמצאים בעולם ההובלות זמן רב. פניה למוביל מתחיל אולי תעלה לכם פחות אך עגמת הנפש שתחוו במידה והחפצים שלכם נפגעו בהובלה אינה שווה את החיסכון הכספי. הניסיון של המובילים יאפשר להם להחזיק את הציוד כמו שצריך בלי שהוא ייפול, להעבירו דרך החדרים השונים שלי לקבל מכה מהקירות ולארוז דברים שבירים בציוד מיוחד אשר מוגן מפני מכות.

בנוסף לשירות הובלות קטנות Art Moving ישמחו לסייע לכם בעוד מגוון שירותים :

  • שירותי מנוף – על מנת להעביר ציוד דרך חלון הבית, ציוד אשר לא נכנס בחדר המדרגות או שלא ניתן להרימו כמו פסנתר או כספת.
  • שירותי אריזה ופריקה בבית הלקוח – המובילים שלנו יארזו עבורכם את כל הציוד הנדרש באופן מקצועי ויסדרו אותו בביתכם לפי רצונכם
  • פירוק והרכבת רהיטים – שירות חיוני על מנת שיהיה ניתן להוביל את רהיטי הבית או המשרד
  • שירות אכסון – במידה ואין לכם מקום לכל הפריטים מן הבית או המשרד הישן תוכלו לאכסנם זמנית במחסן.

 

הסוף לכל הריצות

אם אתם עדיין מחפשים אחר שירות הובלות אמין, אם אתם מתרוצצים בכל פעם שאתם עוברים דירה ומנסים לעשות זאת בכוחות עצמכם – מוטב לפנות אל Art Moving ולעשות סוף לריצות המיותרות.

הובלות קטנות בירושלים

במידה ואתם מחפשים אחר שירות של הובלות קטנות בירושלים, סימן כי יום המעבר הולך ומתקרב. הובלות קטנות הינן נפוצות הרבה יותר ממה שאנשים עשויים להאמין, שירות זה נפוץ בעיקר בעבור סטודנטים וכל מי שמעוניין לבצע הובלה של מספר פריטים בודדים או חפצים כבדים וגדולים שאינם יכולים להעביר בכוחות עצמם. על מנת לוודא כי תהליך המעבר יהיה קל ונוח הרבה יותר, פנו עוד היום לחברת ארט מובינג המנוסה והמקצועית. חברתנו מתמחה בהענקת שירותי הובלה בעבור מגוון רחב של לקוחות והיא מבצעת הן הובלות קטנות והן הובלות גדולות של משרדים או אפילו תכולת בית שלמה.

 

הובלות קטנות בירושלים עם חברה אמינה

חשוב להבין כי גם הובלות קטנות בירושלים חייבות להתבצע על ידי חברה אמינה ואחראית, וכי לא מומלץ לאלתר את ההובלה של המקרר היקר שלכם בעזרת הטנדר הישן של דוד של שכנה. על מנת לוודא כי אתם אכן עומדים בפני חברת הובלות אמינה, ניתן יהיה לבחון את פעילותה על פי הגורמים הבאים:

  • עמידה בהסכם – מובילים מסוימים עשויים לגבות כסף רב מזה שסוכם בטלפון בטענות שונות כמו עבודה שהם לא לקחו בחשבון, מרחק נסיעה רב ועוד. וודאו כי סכום ההובלה נקבע מראש וכולל את המענה המתאים לכלל הצרכים שלכם.
  • היצע השירותים – וודאו אילו שירותים עומדים בפניכם. לעיתים גם בהובלות קטנות תוכלו להיעזר בשירותי הובלה בעזרת מנוף או אפילו אחסון חפצים.
  • רמת השירות – תקינותם של החפצים היא הדבר החשוב ביותר בהובלה. חברה אמינה תדאג לשמור על הציוד ולארוז אותו בצורה טובה כך שלא יגרם לו נזק.

 

ארט מובינג – מובילים בשמחה

ארט מובינג הופכים כל הובלה ליום של שמחה. המובילים המנוסים והמסורים שלנו יקבלו את פניכם עם חיוך וגישה אוהבת, יארזו את כל התכולה במקצועיות ויבצעו את הפריקה במהירות ויעילות. חברתנו מובילה את תחום ההובלות מזה תקופה ארוכה ומחויבת ללקוחותיה בכל פעולה שעושה. המוניטין שלנו מבטיח כי תקבלו את כל השירותים שסוכמו מראש במחיר שנקבע, ללא תוספות וללא הפתעות בתום ההובלה.

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט
השארת הודעה מהירה