חברה המספקת שירות הובלות דירה בירושלים הופכות את יום המעבר לקל עבור תושבי ירושלים או עבור אנשים הרוצים לעבור אל עיר הקודש. סטודנטים רבים אשר רוצים להתגורר קרוב למוסדות לימודים כמו אוניברסיטת ירושלים או בצלאל, צעירים אשר רוצים ליהנות מחיי הלילה התוססים של העיר או משפחות אשר מקום עבודתם נמצא בעיר או בסמוך לה יזדקקו לשירותי ההובלות ביום שיחליטו לעבור לירושלים. כמובן גם תושבי העיר אשר רוצים להחליף דירה זקוקים גם הם לשירותי הובלה בירושלים יעילים ומהירים אשר יספקו שירות איכותי במחיר תחרותי.

 

הובלות דירה בירושלים, מודיעין, בית שמש והסביבה

כיום שירותי המובילים כוללים לא רק את ההעברה הפיזית של החפצים אלא עוד מגוון שירותים מקיפים אותם ישמחו להציע לכם ב- Art Moving :

  • אריזה ופריקה – אנו נגיע אל ביתכם עם ציוד אריזה איכותי ומקצועי, נארוז את החפצים ולאחר מכן נסדר את החפצים בביתכם החדש לפי בקשתכם.
  • שירותי מנוף – במידה ויש לכם ציוד בעל גודל או משקל חריג כמו פסנתר כנף או כספת תצטרכו את שירותי המנוף על מנת להכניס את הציוד לביתכם החדש.
  • שירותי אכסון – במידה ואין לכם מקום עבור כל הציוד בבית החדש או במידה ותרצו לאכסן רהיט באופן זמני עד שאחד מחבריכם ייקח אותו תוכלו לקבל מאיתנו שירותי אכסון ללא הגבלת זמן.
  • הפצה – אם אתם מפעילים שירות חלוקה קבוע נוכל לבצע עבורכם את החלוקה ברחבי הארץ בהתאם ללוח הזמנים שיוגדר.

 

יש לך עם מי לעשות הובלות דירה בירושלים

אם הכמות הרבה של שירותי ההובלה מבלבלת אתכם אתם יכולים להפסיק לחפש. חברת Art Moving נמצאת שנים רבות בתחום ההובלות ומציעה ללקוחותיה שירות אמין, אדיב ומקצועי תוך הקפדה על לוחות זמנים והצעת מחיר משתלמת לכל סוג הובלה. אנו מתחייבים כי תשלמו אך ורק את הסכום אשר הוסכם עליו מראש, ללא תוספות וללא הפתעות.

הובלות דירה בירושלים עם ארט מוביניג

במידה ואתם עומדים בפני מעבר דירה לפסגת זאב או כל שכונה אזור, הרי שתזדקקו לשירות של הובלות דירה בירושלים. כלל החפצים והציוד אשר עתידים להגר איתנו אל היעד החדש יהיו לרוב חפצים יקרי ערך, ריהוט שימושי ושאר חפצים יומיומיים ויקרים ללב. על מנת לוודא כי כלל הציוד שלכם ישלים את המסע בצורה הבטוחה והיעילה ביותר, פנו אל חברת ארט מובינג. חברתנו העניקה את שירותי בעבור אינספור לקוחות מרוצים וכעת תשמח לעמוד גם לשירותכם ולסייע בכל היבט של מעבר הדירה.

 

הובלות דירה בירושלים והסביבה 

אמנם מגמת ה"עשה זאת בעצמך" הינה מבורכת במקרים רבים, אך בתחום הובלות דירה בירושלים היא עשויה להקשות עליכם ואף לגרום לנזקים בפריטי הריהוט השונים. בשעה שמדובר על מעבר דירה, חשוב לזכור כי יהיה עליכם לקחת בחשבון גורמים רבים, לרבות מיון ואריזה, פירוק רהיטים, הובלה, פריקה של המשאית, הרכבת הריהוט וכמובן, סידור הבית החדש שלכם. חשוב להבין כי במידה ואין אתם אורזים בצורה נכונה את הציוד שלכם, אתם עלולים להעמיד אותו בסכנת פגיעה, שריטות ושברים.

 

בכדי לוודא כי ההובלה תושלם בהצלחה, וודאו כי אתם פונים אל חברת הובלות מנוסה ומקצועית אשר תסייע בכל שלבי המעבר ותוודא כי כל חפץ וחפץ ישלים את המסע שלו בצורה הבטוחה ביותר. הרי כך או כך אתם עתידים להזמין הובלה בעבור כל הציוד הגדול והמסורבל, כמו המקרר, הארונות והספות, אז למה לא לכלול באותה ההובלה גם את שאר הציוד, בין אם מדובר בבגדים ומצעים או אפילו טלוויזיה ושידות.

 

בוחרים בניסיון

חברת ארט מובינג מזמינה אתכם ליצור קשר וליהנות משירות ההובלות המקצועי והאמין ביותר באזור ירושלים. חברתנו מקפידה על ביצוע של עבודה זהירה ומקצועית, זאת על מנת להבטיח כי כלל התהליך יושלם בצורה המהירה והיעילה ביותר ואתם תוכלו לחסוך מעצמכם את כלל הסידורים הכרוכים במעבר דירה בכוחות עצמכם. הצוות המקצועי שלנו מקפיד על עבודה מדויקת והקפדה בהשלמת כל הפרטים הקטנים, כך שכל חפץ מקבל את תשומת הלב הנחוצה לו.

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט
השארת הודעה מהירה