הובלה והרכבה בירושלים נוגעת כמובן לרהיטים היקרים שלכם אותם תרצו להעביר לדירתכם החדשה. את מרבית הרהיטים ניתן לפרק ליחידות קטנות יותר על מנת להקל על העמסתם והעברתם לדירה החדשה. לאחר הפירוק ושינוע הרהיטים מתבצעת הרכבה בבית הלקוח. תהליך זה מומלץ להשאיר בידי המובילים וכמובן לעדכן אותם מראש כי יש צורך בפירוק והרכבה של רהיטים. שירות זה ישפיע על העלות של השירות כולו אך לא מדובר כאן בתוספת משמעותית.

 

באופן כללי, במידה וכבר הזמנתם מובילים, עדיף להשתמש בשירותיהם במידת האפשר ולחסוך לכם כאבי ראש ועבודה פיזית מיותרת. אמנם הדבר יהיה כרוך בתשלום מעט גדול יותר אך עבודתם המקצועית של המובילים בהחלט שווה את הכסף.

 

אילו שירותים נוספים יש מלבד הובלה והרכבה בירושלים ? 

הובלה והרכבה של רהיטים היא רק חלק קטן מן השירותים אשר מציעים המובילים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד :

  • לקוחות פרטיים – עבור אנשים המחפשים לעבור דירה ניתן להזמין מספר שירותים כמו שירותי מנוף עבור תכולה כבדה ובעלת גודל חריג, שירותי אריזה אשר מסירים מהלקוח את החיפוש אחר חומרי אריזה וביצוע האריזה בפועל, שירותי סידור ופריקה אשר יסדרו את הציוד בבית הלקוח ועוד.
  • לקוחות עסקיים – ניתן להזמין שירות העתקת משרדים אשר מעביר את המשרד כפי שהוא למשרד החדש, שירותי אכסון עבור פריטים אשר אין להם מקום במשרד החדש ושירותי שינוע והעברת מטענים עבור בעלי מלאכה, קבלנים וכדומה.
  • קווי חלוקה – ניתן לבצע הפעלה של קווי חלוקה ושירותי הפצה ארצית עבור בעלי עסקים וסיטונאים.

 

Art Moving – מובילים בהצלחה

על מנת שיום המעבר שלכם יהיה מוצלח תוכלו לפנות אל Art Moving, חברת הובלות ותיקה ובעלת מוניטין באיזור ירושלים, מודיעין והסביבה. המובילים של החברה הינם מנוסים ומיומנים, ישמרו על הכבודה שלכם במלוא תשומת הלב, ימנעו כל נזק אפשרי ויבצעו את המעבר במהירות ויעילות. החברה מתחייבת לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו ובהסכם הכספי שסוכם מראש.

הובלה והרכבה בירושלים

חברת ארט מובינג הינה חברת הובלות מנוסה ומיומנת אשר מעניקה גם שירות של הובלה והרכבה בירושלים. חברתנו תלווה אתכם לאורך כל המעבר, זאת גם בשלבי האריזה בעת הצורך, הפירוק, הובלה והרכבה הציוד שלכם ביעדו החדש. אנו מעניקים את שירותי בעבור לקוחות עסקיים ופרטיים גם יחד. ניסיונם העשיר של אנשי הצוות שלנו מעניק להם את הידע והכישורים הנדרשים על מנת שיוכלו לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר, זאת הן בזהירות והן בזריזות, כך שהמעבר יעמוד בלוח הזמנים אשר נקבע מראש.

 

הובלה והרכבה בירושלים 

בין אם אתם עובדים דירה או משרד, סביר להניח כי הציוד שלכם יכלול פריטי ריהוט גדולים ומסורבלים להובלה, או כאלו אשר לא עוברים במצב הנוכחי שלהם בדלת. על כן, יעלה הצורך הפירוק שלהם טרם ההובלה והרכבה שלהם בסיומה בצורה הנכונה. חשוב לציין כי משימה זו חייבת להתבצע על ידי אנשים אשר מכירים את העבודה ויכולים לבצע אותה על הצד הטוב ביותר.

גם אחרי שפיניתם את כל הציוד מהארונות, אין צורך למהר ולנסות לפרק אותו בכוחות עצמכם. משימה זו שלא על ידי אנשי מקצוע, עשויה לארוך זמן רב. הדבר דורש מאיתנו לשבת מול חוברת היצרן ולהתמודד עם כל החלקים הכבדים של הארון בזמן שמנסים שלא לתת לו ליפול ולהיפגע. על כן מומלץ לפנות אל חברת הובלות מקצועית לשם קבלת שירות זה מידיהם של אנשי מקצוע מנוסים.

 

ארט מובינג – כל סוגי ההובלות לשירותכם

שירותיה של חברת ארט מובינג כוללים את כל סוגי ההובלות. כך שבין אם אתם זקוקים להובלה של בית שלם או רק מספר חפצים בהובלה קטנה, הובלה של משרד הכולל גם ציור טכנולוגי רגיש, או אפילו הובלה בעזרת מנוף מקומות גבוהות, הרי שהצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בהובלה בטוחה, מהירה ויעילה של כלל הציוד שלכם. צרו קשר עם חברתנו עוד היום ונשמח לענות על כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא ההובלה ולספק את כל המידע אודות שירותי החברה הנוספים.

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט
השארת הודעה מהירה